O pochopenie seba samého sa snaží Málo, debutový singel skupiny Mymóza

Ružomberské trio Mymóza vydalo 1. októbra 2021 vydalo svoj prvý singel s názvom Málo. Jeho ústredným motívom je snaha o pochopenie zbytočnosti hrania sa na niečo iné.Skupina Mymóza sa sformovala v roku 2020 odkedy aktívne tvorí a nacvičuje koncertný program. Členmi tejto mladej formácie je spevácke duo Jakub Prílepok a Ivana Šimčeková. O hudbu sa stará gitarista Martin Brček.

Text piesne je inšpirovaný snahou o pochopenie vlastnej identity. „Každý človek by mal pochopiť podstatu frázy „byť sám sebou“, pretože keď sa na niečo hráme, tak v konečnom dôsledku ideme len sami proti sebe a vnútorne sme nespokojní,“ povedal spevák Jakub Prílepok a dodal, že niekedy stačí naozaj málo na to, aby sme boli sami sebou.

Nahrávanie debutu prebehlo v hudobnom štúdiu a produkčnom dome Liptov Lab. Producentmi skladby sú Marek Masarik a Erik Kurej, ktorí zároveň doplnili trio o zvyšné hudobné nástroje. Autorom lyric (https://bit.ly/3m6BSfe) videa, ktoré sa odohráva v nahrávacom štúdiu, je Dominik Sojčák.

Skupina Mymóza nezaháľa a v čase uverejnenia debutovej piesne jej členovia pracovali na ďalších piesňach, ktoré by jedného dňa radi zhmotnili do prvého albumu. To, ako skupina pokračuje, sa môžete dozvedieť sledovaním ich oficiálnych kanálov na sociálnych sieťach.

@MyMóza_official na Facebooku
@mymozaofficial na Instagrame

Kontakt

Najjednoduchšie je napísať nám na marketing@liptovlab.sk alebo poslať správu na náš Facebook. Alternatívne sa potešíme aj telefonátu na +421 908 660 937 alebo +421 905 624 030.
Hore