V štúdiu momentálne pracujeme na tom, aby sme ukázali divákom, že má cenu sledovať regionálne vysielanie modernou formou, dostupné kedykoľvek vo forme videa aj podcastu. Chceme, aby študent cestujúci autobusom ráno do školy spoznal zaujímavé životné príbehy Liptova, chceme, aby si človek po práci mohol doma zapnúť televízor alebo počítač a popri relaxe nachádzal nových šikovných ľudí a chceme, aby mali predajcovia a podnikatelia možnosť ukázať svoj produkt všetkým menovaným, aby tak zvýšili dosah svojho obchodu a zákazník sa dostal ku kvalitnému, domácemu produktu.

Preto sme vo februári spustili podcast a videocast s názvom LiptovCAST. Relácia bude vysielaná online každú stredu o 18:00 a hosťami sú osobnosti Liptova, ktoré dosahujú nadpriemerné výkony vo svojich oblastiach.

Vlastnými slovami povedané, máme v pláne vytvoriť regionálnu platformu, ktorou ponúkneme divákovi nový obraz o živote a produktoch celého Liptova.

LiptovCAST nie je iba platformou na zviditeľnenie sa. Jedným z hlavných cieľov relácie je poukázať na to, že na Liptove nie sú zaujímavé len hory a príroda, ale celá oblasť je posiata šikovnými ľuďmi, ktorí dennodenne dokazujú svoju výnimočnosť v rôznych oblastiach. Práve takýmto bojovníkom bude venovaný obsah týždennej relácie.

Dôležitou súčasťou LiptovCASTU bude sponzorovaný obsah, ktorým relácia ponúkne lokálnym podnikateľským subjektom možnosť zviditeľniť sa vlastnými slovami. Neznamená to však, že celý obsah bude product placement-om. LiptovCAST je koncipovaný tak, aby sa prvky reálneho života prelínali s content marketingom, ktorý nielenže ukáže divákovi to, čo sa na Liptove deje a vytvára, ale ozrejmí aj osobnosť tvorcov samotných.

Teda zjednodušene povedané, púšťame sa do novej generácie monitorovania Liptova prostredníctvom osobností a ich produktov a veríme, že divákov a poslucháčov takáto forma osloví.

LiptovCAST môžete nájsť na platformách Facebook, Youtube, Instagram Spotify a postupne sa bude sieť dosahu zväčšovať. Zároveň máme v pláne vytvárať aj špeciálne série dielov, ktoré pomôžu spoznať konkrétnu osobnosť a jej biznis do hĺbky.

Podporiť nás v našej snahe môžete viacerými spôsobmi. Najjednoduchším spôsobom pomoci je sledovanie epizód. Budeme radi, ak naše relácie pomôžete dostať medzi viacerých ľudí. Pomôcť LiptovCAST-u rásť môžete aj formou zasielania podnetov na zaujímavých hostí a pre lokálnych predajcov platí, že najlepšia cesta pomoci nášmu kanálu je platená reklama v epizóde, ktorú si môže predajca kúpiť. Report aktuálneho a garantovaného dosahu bude dostupný po prvom mesiaci vysielania.

Pre jednoduchosť systému sme zvolili one-account prístup a všetky vyššie spomínané podnety môže každý zaslať na marketing@liptovlab.sk alebo do správy v sociálnych sieťach.

Vitaj na svete LiptovCAST

Viktor Mydlo, Erik Kurej, Marek Masarik

Share

Kontakt

Najjednoduchšie je napísať nám na marketing@liptovlab.sk alebo poslať správu na náš Facebook. Alternatívne sa potešíme aj telefonátu na +421 908 660 937 alebo +421 905 624 030.
Hore